загрузка...

nebolshaya-avariya-2016
Той, хто зіткнеться на американських дорогах зі старим і іржавим автомобілем, з самого початку приречений на загибель. Головний герой — серійний вбивця. Він ніколи не ганяється зі своїми жертвами. Йому досить сісти за кермо свого авто і відправитися в будь-якому напрямку, щоб знайти для себе жертву. Як тільки він бачить людину, яку б хотів знищити, вбивця інсценує аварію. Причому головний герой ніколи не вбиває відразу ж свою жертву, оскільки не хоче дарувати людям легку смерть.

Він любить залякувати безневинних людей, змушувати їх благати про пощаду, а коли вже страх в душі жертв досягне піку, головний герой розправитися з ними найжорстокішим чином. Ніхто не знає, як виглядає ця людина, також він ніколи не залишає свідків, тому поліція навіть гадки не має, хто саме вбиває людей. Вбивці немає приводів турбуватися за свою свободу, адже він знає, що ніхто і ніколи не зможе розкрити його підступну особистість. Головному герою не доводиться навіть використовувати серйозна зброя для скоєння своїх кривавих убивств. Йому досить мати в руках гострий ніж, який і є його основним знаряддям. Ця людина ніколи не розмовляє зі своїми жертвами, і йому абсолютно все одно, які слова вони самі вимовляють. Все, що хоче вбивця, це почути крики жалісливих людей, які нічого не можуть вдіяти — вони знають, що загинуть. Ще жодній жертві не вдавалося врятуватися, втекти від цього божевільного. Головний герой робить все можливе, щоб загнати в кут свою жертву і залякати її. Чи ви не знайдеться людина, яка буде здатна протистояти жорстокому лиходієві?

Йому вдається з легкістю вбивати людей з однієї простої причини — цей безумець ніколи не вибирає жертву, яка може виявитися сильнішим від нього. Серійний вбивця знає, що чергова його «мета» буде максимально вразливою, тієї, яка не зможе протистояти ворогові. Фільм Невелика аварія (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марк Павіа
Актори: Кессіді Фріман, Макензі Вега, Лора Каннінгем, Білл Сейдж, Дре Девіс, Стівен Майкл Квезада, Гас Крігер, Келсі Леос Монтойя, Джошуа Бантінг, Харрісон Сім

загрузка...