загрузка...


Початок двадцятого століття, в глибинці Ірландії в великому, до жаху похмурому, темному особняку живуть брат і сестра. Близнюки Рейчал і Едвард ведуть досить замкнутий спосіб існування. У них навіть немає сусідів, та й одна з одною вони практично не спілкуються через дрібниці. А їх змучений зовнішній вигляд викликає чимало запитань, та й взагалі може здатися, що їх життя вже не належать їм. Вони виявилися в полоні у темних силах.

Щоночі їх маєток занурюється в темряву. Злісна сутність вказує певні правила проживання в цій місцевості. Якщо ключові персонажі не дотримуватимуться правил, то їм буде непереливки. Герої не можуть нікого запросити в гості, а всім стороннім вхід в їх будинок строго-настрого заборонений. Все змінюється в той момент, коли в село повертається сміливий і прославлений вояка — Шон. Дівчина до божевілля закохалася в цю людину, і тепер вона збігає по ночах з дому, щоб провести час з цією людиною. Фільм Мешканці 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але їй не слід забувати про те, що в котеджі можуть залишатися тільки кровні родичі. Через власну недолугості родичам загрожує серйозна небезпека, але вони збираються відстоювати своє право на щасливе життя до переможного кінця.

Режисер: Брайан О’Меллі
В ролях: Шарлотта Вега, Девід Бредлі, Мо Данфорд, Юджин Саймон, Білл Мілнер, Дірдрі О’Кейн, Рошин Мерфі, Еммет Келлі, Ентоні Мерфі, Brendan O’Rourke

загрузка...