загрузка...


Джонас Тейлор — професор палеонтології, який багато років пише дисертацію про одне морське чудовисько, якого, на думку багатьох, просто не існує і лише головний герой впевнений в тому, що цей монстр є. Одного разу йому вдалося підтвердити свої відкриття в непростому і дуже небезпечному експерименті. Професору дозволили зануритися на глибину, яку раніше ніхто з нормальних людей не занурювався. У спеціальному спорядженні він збагнув глибину морського дна, якого ще нікому не спромагається бачити. Крім неймовірних красот він знайшов ще й те, що вважав за краще б не знаходити ніколи.

Що означає абревіатура «Мег»? Дивіться повний фільм на даному ресурсі і неодмінно дізнаєтеся. Чудовисько, яке описував герой, існує. Більш того, воно старше динозаврів, але він зміг дістати доказ її буття на морському дні і особисто зазирнути їй в очі і відчути подих смерті. Це було дуже несподіваним рішенням, але тепер хлопець мріє зробити занурення ще глибше. Що збирається знайти він крім цього моторошного чудовиська, не говорить навіть своїм колегам. Фільм МЕГ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ясно одне — що б він не розповідав, йому доведеться сильно пошкодувати про своє рішення, але буде пізно що-небудь міняти і каятися. Воно повстане з морського дна і люди дадуть відповідь за свою недалекоглядність.

Режисер: Джон Тертелтауб
У ролях: Джейсон Стейтем, Рубі Роуз, Кліфф Кертіс, Рейн Вілсон, Роберт Тейлор, Джессіка МакНемі, Бінбін Лі

загрузка...