загрузка...


Довгий час Джулія і Ріверс вирішували, куди вони відправляться на медовий місяць. Так як весілля вийшло дійсно яскравою і незабутньою, не хотілося псувати враження від весільного заходи невдалим медовим місяцем. В результаті подружжя вирішило відправиться на острів Коулі — вельми екзотичне і специфічне місце, але саме з цієї причини воно головних героїв і привернуло. Так як Ріверс і Джулія ще ніколи не були на острові, вони вирішили найняти гіда, який детально міг розповісти про кожну пам’ятки тутешніх країв.

Під час чергової прогулянки гід вирішив познайомити подружжя з місцевим кладовищем, яке відрізнялося своєю похмурою атмосферою і вельми неприємною обстановкою серед могил. Гід не тільки показав це місце, але і розповів досить сумну історію. Чоловік розповів, що тут похована молода дівчина на ім’я Еліс. У неї була кохана людина, але він був з бідної сім’ї, тому родичі завжди були проти відносин Еліс. Коли бідняк зробив їй пропозицію, родичі вирішили відвезти подалі дівчину, щоб вона більше ніколи не стикалася з жебраком. А кільце, на яке бідняк з великими труднощами накопичив для весілля, брат Еліс викинув в болото, щоб ніхто і ніколи не зміг його знайти. Надалі дівчина загинула жахливою смертю — вона захворіла, а так як сучасної медицини не було, врятувати її не представлялося можливим. Фільм Медовий місяць в пеклі 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Гід розповів, що, згідно з давнім повір’ям, дух загиблої так і не заспокоївся. Її привид досі блукає по болоту в спробах знайти кільцю улюбленого — це кільце не дає їй можливості упокоїтися зі світом. Джулія і Ріверс лише посміхнулися над існуванням примари.

Режисер: Джейк Хелгрен
В ролях: Лексі Джованьоли, Адам Хегенбуч, Кетрін Хікс, Кемерон Річардсон, Christian Brunetti, Сиара Флінн, Douglas Scott Streater, Tony Zazella, Дікон Доусон, Рей Летт

загрузка...