загрузка...


Фільм розповідає історію взаємин молодої пари. Спочатку все схоже на казку. Романтичні побачення, довгі прогулянки, красиві визнання і довірчі розмови до самого ранку. Вони мріють прожити разом довгу щасливе життя і ставлять перед собою амбітні цілі. Але несподівано тільки почалася ідилії приходить кінець. Біда з’являється на порозі їхнього будинку раптово. Її приносять непрохані відвідувачі, які перевертають життя коханих з ніг на голову.

Головні герої захоплюючого, драматичного фільму шалено щасливі. Їх довгий роман закінчився шикарною весіллям. Було багато гостей, все веселилися. Стосунки пари нагадували казку. Вони ніколи не сварилися, не лаялися. Кожен день життєрадісні хлопці старалися наповнити яскравими, цікавими моментами. Постійно виїжджали за місто, на природу, милувалися мальовничими пейзажами. Про таке життя можна було мріяти. Закохані жили в довірі. Не було місця ревнощів, дурним підозрами.

Молодята нещодавно в’їхали в новий, шикарний будинок. Дружина все розставила по місцях, оформила кімнати в улюбленому стилі. Чоловік не став заперечувати дівчині, дав повну свободу дії. Фільм Мати! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даррен Аронофскі
В ролях: Дженніфер Лоуренс, Хав’єр Бардем, Ед Харріс, Мішель Пфайффер, Брін Глісон, Донал Глісон, Йован Адепо, Патриція Саммерсетт, Ерік Девіс

загрузка...