загрузка...


Одного разу на території Сполучених Штатів Америки відбувається глобальна катастрофа, про яку ніхто навіть подумати не міг. Все сталося дуже раптово, тому люди виявилися в подиві від того, що відбувається біохімічного вибуху. Люди, які проживали в найближчих районах, масово стали гинути. Вірус починає швидко поширюватися по містах. Він не щадить нікого, тому люди намагаються якось врятуватися, але виявляється занадто пізно. Він поширюється дуже швидко, тому ніхто не встигає зосередитися, а вже тим більше продумати план, як запобігти даний вірус і врятувати тих, кому вдалося вижити.

Якщо це не зробити, то все людство через якийсь час може зникнути з лиця Землі. Знаходяться сміливці, яким нема чого втрачати. Вони вирішують зробити все можливе, щоб знайти такі ліки, яке змогло б врятувати тих, кому вдалося вижити. Для початку команді фахівців необхідно зрозуміти, з яким вірусом вони мають справу. Головний герої починають роботу по розкриттю загадкового проекту, через якого і почався весь цей кошмар. Ситуація починає виходити з-під контролю. Необхідно поквапитися, адже вірус поглинає все більше людей.

Героям доводиться знайти всі секретні матеріали, що стосуються секретного справи, щоб створити вакцину проти вірусу, але поки їм не вдається втілити свій план в реальному житті. Фільм Лотус (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хорхе Нунез
У ролях: Самі Рейнольдс, Райан Х’юстон, Реймонд Тостадо, Майкл Кребтрі, Емі Курноу, Гідеон Свіфт, Сіомара Бермудез, Джейк Гарсіа

загрузка...