загрузка...


Рен ніколи не відмовлявся, коли йому пропонували весело провести час, але найбільше він приходив в захват, коли можна було розважитися якимось незвичайним способом. Він часто влаштовував марафони в ліжку зі своєю дівчиною, але вже давно йому хотілося чогось нового. Тому коли настав його черговий день народження, Рен запропонував піти в один дуже старий клуб, де можна було не тільки подивитися на цілуються парочки і поспостерігати за тим, як люди, нікого не соромлячись, займалися сексом, але і зняти кімнату, в якій можна було робити все, що хотілося.

Рену довелося постаратися, щоб переконати дівчину на рісепшене надати в його розпорядження одну кімнату, він прекрасно розумів, що переплатив за неї, але розраховував на те, що воно того варте. Прихопивши з собою свою подружку, кращого друга і його дівчину, Рен увійшов в цю кімнату. Його спочатку здивувало, що вид вона мала зовсім непривабливий, на меблі були накинуті ганчірки, світла було мало, але коли він побачив розкішну ліжко, то зрозумів, що не дарма витратив гроші. Ці дві парочки почали готуватися до злягання, подружка Рена все ще сумнівалася в тому, що це гарна ідея, але як тільки герої виявилися на ліжку, вони розслабилися. Хлопці попросили дівчат, щоб ті поцілувалися, але потім у одній з них пропало настрій через те, що вона побачила моторошну картинку.

А коли Рену здалося, що в кімнату ввійшов його пес, він зліз з ліжка, а через кілька секунд щось потягло його під ліжко і розтерзало. Що залишилися в живих молоді люди чітко зрозуміли, що їм не варто намагатися ступати на підлогу, але треба було придумати спосіб вибратися з цього страшного місця. Фільм Ліжко мерців (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Мехер
У ролях: Колін Прайс, Аліса Кінг, Гвенлін Камін, Денніс Андрес, Джордж Крісса, Блер Андерсон, Ельма Бегович, Dwayne Bryshun, Kristen Calibaba, Пітер Кемпбелл

загрузка...