загрузка...


Маленький хлопчик Макс все ще вірить в існування Санта Клауса, через що нерідко б’ється зі своїми однолітками, які говорять йому, що він такий малий, що думає, що казки — реальність. Цього разу напередодні Різдва герой теж з’ясовував стосунки зі своїми недругами, за що його батьки не похвалили, а сказали, що він покараний, адже примудрився своєю поведінкою зіпсувати свято іншим дітям. Макс трохи засмутився, але коли поговорив зі своєю бабусею, то заспокоївся, бо почув, що вона теж вірить в старого з білою бородою.

Ця немолода жінка розповіла хлопчику про те, що цей чарівник здатний ставати тим, ким його уявляєш, а якщо перестати в нього вірити, може статися щось погане. На деякий час герой забув про Санте, він дописав йому лист і поклав в кишеню. Найближчі кілька днів треба було постаратися пережити спокійно, адже ось-ось повинна була приїхати тітка Макса з чоловіком і дітьми, які дуже погано виховані. Не тільки цей хлопчик морально налаштовувався перед явищем гостей, його батьки і сестра робили те ж саме, бо розуміли, що свята будуть непростими. Як тільки подзвонили в двері, мати героя відкрила і зробила вигляд, що дуже рада родичам, Макс теж намагався вести себе гостинно, але коли одна з дочок його тітки вкрала у нього лист, яке він писав Санта Клаусу, він постарався його відібрати. Фільм Крампус: Викрадач Різдва 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але нічого в нього не вийшло, нестерпна дівчисько привселюдно прочитала це послання, після чого Макс, розсердившись на всіх і вся, порвав лист і викинув його у вікно. Після цього почалася сильна сніжна буря, на волю вирвався злий демон, якого першою побачила сестра героя.

Режисер: Майкл Догерті
В полях: Адам Скотт, Тоні Коллетт, Девід Кокнер, Еллісон Толман, Кончата Феррелл, ЕмДжей Ентоні, Стефанія Оуен, Кріста Штадлер, Марк Аткін, Тревор Пау

загрузка...