загрузка...


Головним героєм цієї пригодницької історії в стилі фентезі є хлопець на ім’я Роланд. Він залишився зовсім один ще в ранньому дитинстві. Без батьків і будь-яких родичів, без любові, підтримки і ласки він змушений був вчитися виживати на вулиці. Він став безпритульним і швидко зрозумів, що за свій шматок хліба потрібно жорстоко боротися, якщо хочеш вижити, а мріяти про дім, затишку і теплі навіть не варто намагатися. Так і почалися суворі будні маленького Роланда.

Можливо, в його житті не було б нічого хорошого і далі, якби він не познайомився з загадковим старим. Ця людина показала хлопцеві дивовижний світ мрій і сновидінь. У цьому прекрасному царстві можливі будь-які чудеса, які відбуваються на кожному кроці. У ньому безліч секретів і таємниць, але потрапити сюди можуть тільки обрані. Царство це створювалося працями чарівників-сновидцев протягом багатьох століть. Новий знайомий Роланда тут є володарем, а сам герой, як виявилося, має стати спадкоємцем трону.

Але не все так просто, адже є у хлопця один секрет, через якого йому доведеться зробити доленосний для царства вибір… Фільм Країна сновидінь (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуан Ву
В ролях: Chloe Bear, Lynn Csontos, Наташа Девідсон, Еліза Фаріа, Дебора Фінкель, Морган Ліндсей Лейн, Darren Matheson, Маккензі Моуат, Sasha Neuhaus, Alisha-jo Penney

загрузка...