загрузка...


Сью терпіти не могла розповідати про свого чоловіка, вона вже давненько переїхала в цей котедж і завела кілька цікавих знайомств, але як би її не просили подружки розповісти їм про загадкове батька п’яти дітей героїні, вона або змінювала тему, або починала мовчати. Той день був самим звичайним, ця жінка провела трохи часу зі своїми дітьми, потім поговорити з сусідкою, яка завітала до неї в гості з сином. Тоді-то Сью і розговорилася, вона сказала цієї подрузі, що не могла більше залишатися зі своїм чоловіком, так як він її просто дістав до живого, тому вона і кинула його, оселившись тут.

Вечір підкрався непомітно, Сью треба було укладати дітей спати, раптом прокинувся телефон. Героїня відповіла і почула дуже незвичайний рада, якийсь голос запропонував їй перевірити її діточок, що вона негайно і зробила. Переконавшись, що з малюками все добре, Сью спробувала заснути. У цей момент хтось постукав у вхідні двері, але Сью цього не чула, а одна з її дочок підійшла до дверей і поцікавилася, що потрібно було людині в капюшоні. Цей молодий хлопець, як змогла зрозуміти дівчисько по його голосу, дуже хотів потрапити в будинок, він буквально благав його впустити. Він сказав, що йому треба було зв’язатися з товаришем, який міг би йому допомогти, а коли дочка Сью відмовилася відкривати двері, він почав умовляти цю дівчину зателефонувати його одного. Фільм Котедж 28 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Пізніше цей незнайомець з’явиться ще раз, він з упевненістю скаже, що дівчина нікуди не дзвонила, так як він давно перерізав телефонний дріт, а потім він з’явиться в будинку і схопить Сью. Ця жінка буде відбиватися як левиця, а її діти нічим не зможуть їй допомогти. Жахлива ніч ще тільки почалася.

Режисер: Ендрю Джонс
В ролях: Террі Двайер, Лі Бейн, Brendee Green, Gareth Lawrence, Derek Nelson, Jason Homewood, Harriet Rees, Linny Bushey, Alexander Bradwell, Sean Rhys-James

загрузка...