загрузка...


За 11 років подружнього життя Джеральд Бурлінгейм і його дружина Джессі охололи один до одного, і вже не пам’ятали, коли востаннє займалися любов’ю. Щоб виправити ситуацію, Джеральд запропонував дружині з’їздити на вихідні в заміський будинок, і в романтичній обстановці пограти в рольові ігри. Джеральд заздалегідь підготувався до майбутньої поїздки, прихопивши з собою збуджуючі таблетки, наручники, і, попередивши садівника і домробітницю, щоб не приходили на ці вихідні.

Прибувши на місце, Джеральд прикував дружину наручниками до міцних поручнів ліжка, не спромігшись навіть закрити за собою двері, хоча будинок знаходився в глухий лісистій місцевості, а до найближчих сусідів було близько кілометра. Він хотів зіграти роль гвалтівника, але Джессі не сподобалася роль жертви, тому вона зажадала, щоб Джеральд відкрив наручники. Розчарований чоловік вже збирався виконати прохання дружини, як раптом у нього стався серцевий напад. Спочатку Джессі вирішила, що Джеральд продовжує грати, але, коли вона зіштовхнула чоловіка з ліжка, і з його розбитої голови пішла кров, жінка зрозуміла, що опинилася в пастці. Справа в тому, що Джеральд поклав ключі від наручників на полицю, що стояла далеко від ліжка, дотягнутися до якої не було можливості, тому в нинішній ситуації Джессі потрібно було вижити до приїзду прислуги, що було зовсім непросто.

Дикий пес, якого прикорму Джессі по приїзду, пробрався в будинок і почав роздирати труп Джеральда, після чого явно збирався поласувати практично знерухомлених жінкою. Фільм Гра Джералда (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Фленеган
В ролях: Карла Гуджино, Генрі Томас, Брюс Грінвуд, Карел Стрёйкен, Кейт Сігел, Кьяра Аурелія, Stu Cookson, Tom Glynn, Кімберлі Баттіста, Наталі Роерс

загрузка...