загрузка...


На дворі Лондон 1980 рік Великобританія, місцеві жителі дуже налякані. Адже в цій місцевості, а саме в районі Лаймхаузе, відбувається серія жорстоких вбивць. Маніяка, який тримав в паніці всіх жителів, не можуть зловити. Люди почали підозрювати, що за цими вбивствами стоїть не проста людина, а місницькі істота володіють неймовірними силами. Вони називали його Голем і вважали, що це істота зроблено з глини і підпорядковується тільки своєму творцеві, який керує ним за допомогою магії.

Вбивства відбуваються все частіше і поліція не в силах знайти винуватця. Розкрити ці злочини доручили детективу Кілдер. Він був дуже досвідченим і поважним фахівцем в розслідуванні злочинів. Кілдер відразу ж приймається за роботу, але не вірить, що існує Голем і вважає це просто вигадкою. Також він повинен довести невинність однієї відомої співачки Елізабет Кри.

Це жінка вбила свого чоловіка, за що її засудили до найвищої міри покарання, так як їй ще й винесли звинувачення в те, що відбувалося на вулицях. Детективові довелося стикатися з небезпекою і труднощами, які заважають йому розкрити справу. Фільм Голем (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуан Карлос Медіна
У ролях: Олівія Кук, Білл Найі, Едді Марсан, Дуглас Бут, Марія Вальверде, Сем Рід, Деніел Мейс, Адам Браун, Генрі Гудман, Морган Уоткінс

загрузка...