загрузка...


Відомо, що бичачі акули є хижаками, які, як не дивно, піддаються вихованню і їх цілком можна дресирувати. В американському фільмі жахів «Глибоке синє море 2» 2018 одна некомерційна організація проводить наукові дослідження і досліди. Представники цієї компанії працюють у поті чола якийсь препарат, що дозволяє посилювати розвиток кори головного мозку. Після шести місяців наполегливих експериментів акули вже можуть приймати самостійно такі рішення, які до цього могли усвідомити тільки примати. А з цього випливає, що робота була проведена дуже велика і серйозна, і є дуже хороші результати таких досвід.

Секретна лабораторія знаходиться в самій товщі води. Ну а поруч розташовується сама бухта акул, де ці великі риби водяться в незліченних кількостях. Тому можна з упевненістю вважати, що ніяких істотних проблем з необхідним біоматеріалом не буде. Всі вчені, які працюють над цим проектом, співпрацюють, швидше за все, з військовими. А як часто буває, що військові зовсім не думають про наслідки свого рішення. Так, наприклад, на догоду певній урядової завданню цілком можуть серйозно постраждати прості і мирні жителі. Адже прийнятих природою законів точно ніхто ще не відміняв.

Чим же закінчиться ця історія про величезних риб, які насправді дуже небезпечні мешканці водних просторів? Що чекає головних героїв в цій історії, чи зможуть вони уникнути великої трагедії? Фільм Глибоке синє море 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дерін Скотт
В ролях: Даніель Савре, Майкл Біч, Роб Майес, Лілі Спангенберг, Нейтан Лінн, Деррон Калліган, Кім Сістер, Джино Лі, Джеремі Боада

загрузка...