загрузка...


Новий індійський фільм жахів з льодовим постером, чого ж очікувати від самого сюжету! На головному плакаті до очікуваного хоррору призначений не для слабо нервових. Неймовірно бліда Анушка Шарма сидить з особливим комфортом, поки на її плечах спокійно лежать потворні руки якогось демонічного істоти. На відьмі надітий чорний балахон, і величезний капюшон практично приховує страшну особу. У різних джерелах назва фільму перекладається, як «Ангел» або «Фея».

Режисер фільму жахів отримав можливість для повноцінного дебюту, адже до цього Просить Рой був всього лише помічником на зйомках фільму «Філлаурі». Зате Анушка стає продюсером вже в третій раз, і заодно виконує головну роль. У мережі недавно з’явився дивовижний і загадковий трейлер, тривалістю менше хвилини. Перегляд даного відео повинен сподобатися шанувальникам Шарми, оскільки з перших кадрів на повний екран показана досить пікантна річ. Сексуальна «п’ята точка» актриси, туго обтягнута щільним білою сукнею, демонструє плавні вигини, і явні потуги всього тіла. Білосніжні руки напружені, тіло трохи розгойдується. І ось, через пару зусиль, на підлогу перед темноволосої красунею падає знесилений чоловік. Він абсолютно блідий, лисий і голий. Фільм Фея (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Створюється відчуття, що чоловік просто випав з головної героїні. Його руки безвольно падають на підлогу, і все вказує на повний занепад сил. Що трапилося з красивою брюнеткою? Хто цей блідий чоловік?

Режисер: Прозіт Рой
Актори: Парамбрата Чаттерджі, Ritabhari Chakraborty, Дібюенду Бхаттачарія, Анушка Шарма, Раджат Капур

загрузка...