загрузка...


Представляємо вашій увазі американський фільм жахів «Емеривілль» (2016 року) з елементами трилера, створений режисером Pritesh Chheda по власноручного сценарієм. Сюжет кінокартини розгортається навколо чотирьох друзів-студентів, неохоче повертаються з незабутнього відпочинку, що пройшов у Новій Англії. Начебто нічого не віщувало неприємних пригод, молоді люди їхали додому, отримавши масу позитивних емоцій і познайомившись з новими людьми на запальних вечірках, а до початку навчального року залишаються лічені дні.

Але несподівано їх автомобіль на півдорозі виходить з ладу, головні герої опиняються в абсолютно незнайомому місці посеред пустельної дороги, не впоравшись з проблемою самостійно, вони намагаються додзвонитися до служби підтримки, де їм обіцяють надати допомогу на наступний день. Молоді люди засмучені такою відповіддю, не бажаючи проводити ніч у машині, боячись нарватися на бандитів. Відкривши карту, мандрівники знаходять прилегле село — Емерівілл і направляються туди в надії відшукати затишний нічліг і майстри, місце виявляється напівзанедбаним диким, але нечисленні місцеві жителі цілком мирно зустрічають гостей. Від тутешнього сторожа друзі дізнаються, що за зовсім невелику плату можна зняти будиночок. Головних героїв все влаштовує, вони вирішуються залишитися на ніч.

Надалі деякі члени групи виявляють, що в поселенні, можливо, існують незрозумілі таємниці, що ховаються за завісою дивних клінічних випробувань, які позначаються на події сьогоднішнього дня. Коли темрява насувається, всі вулиці проклятої села наповнюються зловісними примарами. Уже вночі один з хлопців зустрівся віч-на-віч зі страшним привидом, злякавшись, він розбудив від сну всіх друзів. Фільм Емеривілль 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Pritesh Chheda
У ролях: Дон Даро, Ребекка Чалів, Дебора Ебботт, Ерік Рейнхолт, Тесс Клайн, Бретт Брок, Nardeep Khurmi, Марк рейнінг, Pritesh Chheda, Джейкоб Битцер

загрузка...