загрузка...


Кожні 23 року від сну пробуджується древній безсмертний монстр Кріпера, хто пильнує протягом 23-х днів і вбиває людей заради їжі. Під час свого минулого полювання він убив переслідував молодих брата і сестру Деррі і Тріш, після чого вбив хлопця, залишивши в живих дівчину. Потім він відправився слідом за шкільним автобусом, де вступив в сутичку з войовничим фермером, одержимим помстою за смерть свого сина. Незважаючи на серйозні поранення чудовисько не призводило до загибелі і регенерувати будь-які пошкодження, але незабаром час його неспання підійшло до кінця і Кріпера заснув прямо посеред битви.

Сплячого монстра забрав з собою фермер Таггарт і замкнув на своєму ранчо, готуючись до його наступного пробудженню. І ось проходить близько 23-х років. За цей час Тріш обзавелася сім’єю, назвала дитину на честь загиблого брата і зібрала значну грошову стан. В останні дні їй почали снитися кошмари про те, як чудовисько прокинеться і забере її сина. Фільм Джиперс Кріперс 3 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Твердо вирішивши на цей раз захистити свою сім’ю, жінка відправляється на ферму постарілого Таггарта, маючи намір з’ясувати правду про непереможного монстра і знайти спосіб убити його назавжди. Тим часом, замкнене тіло Кріпера стало повільно смикати, знаменуючи початок чергової кривавої полювання.

Режисер: Виктор Сальва
В ролях: Rey Reynaud, Габриэль Хоф, Рон Эм Паттерсон, Майкл Сироу, Джонатан Брек, Frank Manos, Джордан Сэллоум, Cade Burk, Кэрри Лазар, Дон Йессо

загрузка...