загрузка...


Увага фільму сконцентровано на молодій жінці. Саманта обіймає посаду журналістки в одній з невеликих газет. Вона пише статті на найрізноманітніші теми. Однак найбільше дівчину привертають загадкові, містичні інциденти, які не можна пояснити за допомогою простої логіки або науки. Одного разу вона дізнається про дивну дереві, навколо якого творяться незрозумілі речі. Головна героїня тут же вирішує зробити про це репортаж. Вона впевнена, що дана історія припаде до смаку її постійним читачам.

Через кілька днів починає журналістка добирається до будинку, біля якого і росте таємниче древо. Вона бере коротке інтерв’ю у сімейства. Нові знайомі Саманти розповідають їй про цілу низку страшних подій, безпосереднім чином пов’язаних з проклятим деревом. Жінка відразу розуміє, що мешканці особняка не брешуть їй. Вона усвідомлює, що на цей раз дійсно зіткнулася з чимось, що знаходиться за межею людського розуміння. Головна героїня починає відчувати, як усередині неї поступово зароджується первісний страх.

Але вона збирається ретельно досліджувати минуле і сьогодення диявольського дерева, щоб розгадати його самі темні і похмурі таємниці. Фільм Диявольське дерево: Корінь зла (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кріс Алонсо, Джошуа Луїс
В ролях: Медді Керлі, Майкл Рей Девіс, Едді Каулукукі, Роберто Ескобар, Ерін Власний, Шерон Пфайфер, Логан Гамбілл, Ден Крісафуллі, Ніколетта Хансен, Девід Райзор

загрузка...