загрузка...


Молоде подружжя довгий час планували хороший, плідний відпочинок, з пожадливістю чекаючи приходу літніх місяців. Нарешті прийшло літо, а з ним і відпускний період. Натхненна майбутніми пригодами сімейна пара замовляє путівки на популярний курорт, найближчим рейсом відправляється в Таїланд, смакуючи безтурботне проведення часу на сонячному узбережжі жаркого континенту. Безтурботне знаходження на багатолюдному пляжі і неробство поступово почало наводити нудьгу, захотілося більше цікавих розваг. Поговоривши з корінними жителями, пара довідалася про існування місцевого загадкового притулку злих привидів.

Старовинне сказання розповідає про великій кількості не упокоєних душ, що знайшли останній притулок в покинутій будові. Цікавих туристів заінтригувала давня історія, вони вирішили неодмінно ознайомитися з незвичайною пам’яткою. Сімейна пара направляється до старого будинку, не замислюючись, що злісні створення, описані в страшному оповіданні, можуть реально існувати і загрожувати чиєїсь безпеки. У більшості випадків містичні істоти, які опинилися випадково в людському світі, виявляють відкриту ворожість до живих представників цієї реальності. Особливо, коли вони вторгаються заради цікавості на територію їх проживання. Деякі небіжчики, вирушили до праотців не в свій термін, хтось посприяв передчасному переселенню в інший світ. Фільм Дім привидів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тому розлючені духи намагаються забрати якомога більше життів у випадкових відвідувачів, бажаючи помститися за передчасну кончину. Вони не відстануть від нещасних, поки не доведуть справу до летального результату, домігшись своєї мети. У подружжя, що потрапили в смертельну пастку, обмежена час для власного порятунку.

Режисер: Річ Регсдейл
В ролях: Скаут Тейлор-Комптон, Джеймс Хеберт, Марк Бун Джуніор, Michael S. New, Елана Крауш, Кевін Регсдейл, Расселл Джеффрі Бенкс, Rich Lee Gray, Катріна Грей

загрузка...