загрузка...


Фільм розповідає про те, як нечисленна група військових і тих, що вижили землян коротає дні в підземному бункері. Всі вони не можуть вийти назовні, поки не винайдуть ліки від перетворення в кровожерних зомбі. Адже йшов жахливий смертоносний рік, представлений МіГів в постапокаліптичному світі. Планету захопили зомбі, і вижити вдалося дуже небагатьом. Серед уцілілих щасливчиків знаходиться і молода дівчина, колись вчилася на медичному факультеті.

Вона б і рада допомогти зараженим, але поки не знає як саме. Адже для виготовлення сироватки потрібні рідкісні інгредієнти, хороше обладнання, і, звичайно ж, піддослідні зразки. Але, незважаючи на всі складності, команда жителів бункера продовжує шукати вирішення проблеми, і аналізує всі події, що спровокували початковий апокаліпсис. «День мерців: Родовід» 2018 дивитися онлайн ви можете в нашому кінозалі після прем’єри. Ситуація загострюється, коли одного разу з’являється людина, що грали негативну роль в минулому медика. Тепер він став наполовину ходячим мерцем, і знову загрожує життю бідної дівчини. Як врятуватися від жахливого монстра, який вирішив її вбити?

Що пов’язує колишню студентку медичного училища і психопата, який звернувся в зомбі? Чи є у залишився людства шанс вилікуватися від страшної хвороби? Одне ясно точно: поки вакцина не зроблена на Землі будуть відбуватися жахливі речі. Фільм День мерців: Родовід (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гектор Ернандес
В ролях: Лілліен Бланкеншип, Маркус Ванко, Шари Уотсон, Джефф Гам, Рэйчел О’Мира, Лорина Камбурова, Марк Смит, Софи Скелтон, Кристина Серафини, Джонатон Шек


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...