загрузка...


Немолодий чоловік Тоні звик до своєї роботи, але багато людей, які знали його не один рік, до сих пір не могли зрозуміти, як він може займатися цим. Тоні працював патологоанатомом і міг не тільки спокійно дивитися на мертві тіла, а й робити їм розтин, причому вже багато років пройшло з тих пір, як його нудило від виду внутрішніх органів людини. Крім того, що він успішно справлявся зі своєю роботою, часто співпрацюючи з поліцією, так він ще знаходив час займатися зі своїм сином, навчаючи його, адже той теж вирішив стати патологоанатомом.

Синочка Тоні звали Остіном, у нього була залізна витримка, та й ніколи він не був бридливою, тому із задоволенням слухав те, що розповідав йому татко. У Остіна була дівчина, яка обожнювала над ним жартувати, а коли цей молодий чоловік одного разу привів її на роботу до батька, їй не сподобалося в лабораторії, вона поспішила звідти піти. Нещодавно до Тоні з’явився шериф, який сказав, що він заплутався так, як ніколи раніше. Він не міг зрозуміти, чому не пов’язані між собою люди загинули в одному будинку, причому їх убили так, щоб вони вмирали в муках. Шериф попросив Тоні ретельно досліджувати тіло молодої жінки, адже сам він не міг розібратися, через що вона померла. Патологоанатом взявся за роботу, попросивши Остіна приєднатися до нього. Спочатку він здивувався тому, що у мертвої жінки були помутнілі очі, але вона не могла померти кілька днів тому, так як рухливість суглобів була збережена, а коли Тоні побачив, що у неї вирваний мову, це нагадало йому один випадок.

Він уже мав справу з трупами, у яких були зламані щиколотки і кисті, у них також не було мов. Чим далі возився герой з цим тілом, тим більше дивувався, він все ще не міг точно сказати, від чого померла ця нещасна. Фільм Демон всередині (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андре Овредал
Актори: Еміль Хірш, Брайан Кокс, Офелія Ловібонд, Майкл МакЕлхаттон, Олуен Катрін Келлі, Паркер Сойерс, Джейн Перрі

загрузка...