загрузка...


Капітан космічного корабля «Прометей» віддав наказ приземлитися на одній з планет, на якій можна було знайти відповіді про походження людства. Один з учених пояснив членам експедиції, що велика ймовірність того, що саме на цій планеті можна отримати відповіді на питання, що мучать людей питання, а коли корабель опустився, вчені і військові побачили дивну споруду. Відразу ж були обрані люди, які повинні були обстежити цей об’єкт, але після того, як вони побачили дивні голограми, їм стало дуже страшно.

Після цього андроїд Девід запустив якийсь пристрій, дослідники потрапили в дивну кімнату, вибратися з якої вдалося небагатьом. Шоу — одна з команди, у неї вийшло повернутися, але коли вона дізналася, що експедиція була споряджена старим, який хотів знайти на цьому космічному тілі творців людей і попросити у них, щоб вони зробили його знову молодим, вона була в сказі, як і багато інших її товариші. Незабаром вона з’ясувала, що вагітна, але це було неможливо, адже Шоу була безплідна, а коли один з андроїдів побажав дочекатися, поки неймовірно швидко зростаючий плід вб’є її, щоб після дослідити це загадкова істота, героїня самостійно витягнула це чудовисько з себе. Пізніше вченим стане відомо, що вони розбудили могутню тварюка, яка спочатку позбавить життів всіх, кого буде бачити, а після спробує підняти в повітря корабель, щоб полетіти на Землю і знищити її.

Шоу та інші члени експедиції постараються не допустити цього, в результаті чого вижити вдасться лише андроиду Девіду і шоу. Потім корабель «Заповіт» з людьми на борту буде відправлений до планети, на якій повинні жити так звані інженери, які насправді створили людей, але знайдуть вони там лише смерть і розруху. Фільм Чужий: Заповіт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Майкл Фассбендер, Біллі Крудап, Кетрін Уотерстон, Денні МакБрайд, Кармен Еджого, Деміан Бішір, Uli Latukefu, Джуссі Смоллетт, Емі Саймец, Каллі Ернандес

загрузка...