загрузка...


У фільмі жахів «Чотирнадцятий виїзд» йдеться про групу старшокласників. Хлопці вирішили весело провести час на весняних канікулах. Друзі вирішили відправитися до Флориди, яка славиться незвичайними красотами. Від нової поїздки головні герої очікували нові емоції, знайомства та враження. Але до передбачуваного місця відпочинку вони не зуміли доїхати. Все сталося з тієї причини, що у старшокласників поламався автомобіль.

Хлопці не могли самостійно полагодити його, тому звернулися за допомогою в магазин, що знаходиться неподалік. Там вони познайомилися з власником закладу Роєм. Чоловік був доброзичливою людиною, тому він запропонував полагодити авто і надати місце для ночівлі. Хоч хлопці і були засмучені тим, що їх поїздку потрібно відкласти на невелику кількість часу, але вони не засмучувалися і вважали, що незабаром все буде добре. Друзі дізналися, що в цій місцевості раніше відбувалося безліч різних злочинів. Все вбивства були пов’язані з будинком Роя.

Коли старшокласники дізналися це, то злякалися за особисте життя. Нічого зробити в той момент хлопці не могли, адже їм би довелося ночувати на вулиці. Що сталося з хлопцями далі і хто насправді Рой, потрібно дивитися фільм Чотирнадцятий виїзд (2016).

Режисер: Joe Salcedo
У ролях: Лаура Фленнері, Ештон Лі, Ентоні Дель Негро, Джемі ноші, Джон Шнайдер, Том Сайзмор

загрузка...