загрузка...


Одного разу четверо школярів напередодні Хеллоуїна вирішили полоскотати свої нерви і відправитися на найстрашніший в місті атракціон. Головні герої вирішили відвідати будинок, де мешкають страшні приведення і примари. За легендою, кожен, хто одного разу зайшов в двері цього будинку, більше ніколи не виходив. Але молоді хлопці вирішили, що вони сміливі, рішучі і нічого не бояться, тому вирішили довести всім, що там всередині немає нічого страшного. Зовсім скоро життя головних героїв кардинально зміниться, оскільки на них чекатиме серйозна несподіванка.

Зовсім скоро хлопці виявляться в будинку, що мешкають істоти цієї будівлі знають всі минулі таємниці і секрети кожного хлопця. Незабаром всі страшні страхи головних героїв обернуться проти них самих же. Як же складеться подальше життя кожного з хлопців? Чи зможуть вони знайти вихід з цього будинку, або ж легенда і насправді правдива? Головним героям належить добре понервувати, але чи вдасться їм врятуватися від привидів? Фільм Будинок чистилища (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Заплутаний сюжет фільму жахів за допомогою своїх яскравих і якісних спецефектів перенесе кожного глядача в реалії того, що відбувається. Несподівана розв’язка здивує кожного з вас своїм результатом. Чи всім головним героям пощастить вижити?

Режисер: Тайлер Крістенсен
В ролях: Торі Едкінс, Лаура Кувер, Маріка Енгельхардт, Бред Фрай, Аарон Галвин, Елейн Айві Харріс, Дастін Джеймс, Брайан Краузе, Енн Марі Лейтон, Том Лодевік

загрузка...