загрузка...


Всі пам’ятають події перших двох частин цих страшних фільмів? Як їх можна забути? Жахливі істоти з потойбічних світів ні перед чим не зупиняться, щоб роздобути душі невинних людей. А найулюбленіше їх розвага — красти душі дітей. Всі пам’ятають особливо обдаровану жінку екстрасенса Еліс Рейнер? Так ось, сім’я Джоша і Рене були далеко не першими, хто звернувся до неї за допомогою. Колись Еліс познайомилася з дівчинкою-підлітком Квін Бреннер. Дівчинка півтора року як втратила свою маму, і тепер вона знову до неї волає.

Вона мріє про те, щоб її мама знову була поруч. Еліс допомагає Квін налагодити контакт з матір’ю, але з особливою обережністю попереджає дівчинку, що дуже небезпечно кликати мертвих в наш світ, так як, звертаючись до одного духу, заклик з’явитися в реальному світі чують відразу всі інші примари. Але дівчинка занадто сильно сумує за матері, вона просто не в силах перестати нудьгувати і кликати маму. Проходить якийсь час, Квін разом з батьком продовжують жити спокійно далі, правда дівчинка несподівано ламає собі ноги. Вона знайомиться з сусідським хлопчиком Гектором. Між хлопцями виникає взаємна симпатія. Одного разу, лежачи ввечері в ліжку, Квін чує стукіт через стінки. Думаючи, що це Гектор, вона починає стукати йому у відповідь. Удари чутні досить чітко. Але потім Гектор пише Квін смс про те, що він зараз не вдома. Квін стає не по собі. Коли стає зрозуміло, що навколо дівчинки відбувається набагато більше дивацтв, ніж їм здавалося раніше. Батько дівчинки звертається за допомогою до Еліс. Неохоче екстрасенс погоджується допомогти.

Вона б із задоволенням відмовилася від цього, але життя Квін знаходиться в небезпеці, Еліс це відчуває, тому залишатися в стороні точно не зможе. Треба допомогти родині Бреннер будь-що-будь і відібрати душу Квін у цих монстрів… Фільм Астрал 4: Останній ключ (2017) повністю у відмінній якості HD.

Режисер: Адам Робітел
Актори: Спенсер Лок, Кірк Асеведо, Хав’єр Ботет, Лін Шей, Кейтлін Джерард, Джош Стюарт, Тесса Феррер, Лі Уоннелл, Енгус Семпсон, Брюс Девісон

загрузка...