загрузка...


Ця історія присвячена тим подіям, при яких фермер і його син вбили найголовнішу жінку в їх житті: — «Мати і дружину». Головні герої прекрасно розуміють, що вони зробили величезну кількість дурниць, через які їх життя було схоже на катастрофу. Фермер буквально збожеволів, він не робив нічого, і був схожий на дурня. І в кінцевому підсумку він розквитався з власною дружиною, яка неодноразово дорікала чоловіка в його бездіяльності. Персонаж привернув до цього дійства свого сина, зробивши з добропорядної людини вбивцю.

Ця ситуація була схожа на кошмар, і головні герої з ним контактували. Намагаючись впоратися з наявними труднощами, герої історії намагалися зрозуміти: — «Що буде відбуватися далі, і яке буде завершення». У їхньому житті все стало нагадувати катастрофу, і головні герої не уявляють, чи вдасться їм змінити своє майбутнє. Життя неодноразово підносить їм сюрпризи, з якими ті намагаються впоратися в повній самоті. Фільм 1922 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Намагаючись ефективно розібратися з наявними проблемами, вони бачать, як їх життя складається виключно з провальних ситуацій. Чи вдасться героям розібратися з цими труднощами? І чи будуть вони дійсно щасливі?

Режисер: Зак Хілдітч
В ролях: Томас Джейн, Моллі Паркер, Ділан Шмід, Kaitlyn Bernard, Брайан Джеймс д’арсі, Ніл МакДонаф, Боб Фрейзер, Патрік Кітінг, Грем Даффі, Брюс Блейн

загрузка...