загрузка...


Мабуть, кожен майбутній юрист розуміє, що діяльність буде віднімати все його час і сили. Головна героїня є студенткою і навчається на юридичному факультеті. Одного разу вона отримує відповідальне і дуже складне завдання, що припускає глибоке розслідування. Тобто, дівчині доведеться зайнятися справою, події якого розгорталися більш, ніж сто років тому. Тут мають місце таємниці, і вона спочатку зацікавлюється ними, а потім розуміє, наскільки вони небезпечні. Але усвідомлення приходить занадто пізно.

Життя головної героїні виявляється в серйозній небезпеці, ось тільки, зворотний шлях закритий. Вона потрапляє в пастку і щоб виплутатися з неї, необхідно все з’ясувати до кінця. Для цього потрібні сили, терпіння і вибору немає. Дівчина розуміє, що сама не впорається, тому вирішує звернутися за допомогою до досвідченого детективу. Чоловік має відмінну репутацію — все знають його як професіонала, крім того, людям відома його сумлінність і чесність. Тепер, коли герої разом вступили на настільки небезпечний шлях, вони повинні бути готові до всього.

А попереду треба буде пройти чимало лиха і випробувань. Чи зможуть вони дійти до мети і не здатися в момент, коли стане особливо важко? Фільм Виклик мертвих (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Альберто Дж. Родрігез
В ролях: Ерік Робертс, Лейла Алмас, Хайме Севальос, Разаак Адоті, Ріган Уоллес, Аарон Періло, Тодд Дженкінс, Менні Ернандес, Філіп Едкінс

загрузка...