загрузка...


Немолодий генерал дуже втомився від того, що за ним постійно наглядали. Він багато разів просив, щоб його залишили в спокої, але оскільки він був військовим злочинцем, якого багато людей хотіли б вбити, його цілодобово охороняли. Йому часто доводилося переїжджати, що цій людині теж було не в радість, але потрібно було миритися з таким станом речей, якщо він хотів вижити. Нещодавно генералу в черговий раз наказали збирати речі, повідомивши йому, що треба змінити квартиру, він зробив це, герою було дуже цікаво, хто жив в цих апартаментах до нього, тому він почав розпитувати свого поводиря, тільки йому нічого не вдалося дізнатися.

Йому знову наказали не залишати цієї квартири заради його ж безпеки, але генерал не збирався сидіти без діла. Він все-таки змусив себе трохи часу провести в чотирьох стінах, а коли хтось почав смикати ручку дверей, яка після відкрилася, він вже був в коридорі з пістолетом в руці. Гостею виявилася молода дівчина, яка застигла на порозі, вона ледь дихала від страху. Генерал наказав їй роздягтися і прийняти душ, а коли ця дівчина, яку звали Танею, з’явилася перед ним без одягу, герой почав ставити їй одне питання за іншим. Він з’ясував, що ця молода особа була покоївкою, яка приходила в цю квартиру раз в тиждень, де забиралася і займалася пранням, а коли генералу набридло цікавитися заняттями Тані, він запропонував їй роботу.

Цей чоловік сказав, що готовий був заплатити досить багато грошей, аби ця дівчина постійно перебувала при ньому, а поки вона роздумувала, він витягнув її на вулицю, де влаштував виставу. Фільм Звичайна людина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Сілберлінг
У ролях: Бен Кінгслі, Гера Хілмарсдоттір, Пітер Серафіновіч, Роберт Блайт, Славіша Чуровіч, Володимир Свежіч, Міодраг Капор, Едмунд Кінгслі

загрузка...