загрузка...


Кріс Нортон щодня переглядає сотні сторінок в інтернеті. Він шукає свідків, які бачили НЛО або виходили на контакт з прибульцями. Рухає їм аж ніяк не дозвільний інтерес, а бажання викрити брехунів. Він не вірить жодній людині, вважаючи, що всі вони просто шукають дешевої слави. Адже люди так люблять містичні історії і хочуть сподіватися, що вони не одні у Всесвіті. До того ж ще ніхто не заявив про те, що інопланетяни завдали їм шкоди. Хлопець не соромиться приходити на зустрічі «контактерів» і викривати їх найжорстокішим способом. Він доводить людей до істерики і задоволений далі шукає нових жертв.

Але в цей раз йому крупно не повезло – він нарвався на дівчину, яка дала йому відсіч. Емілі не потрібно нікому доводити свою правоту – вона кілька разів була викрадена прибульцями і має вагомі докази. Вона пропонує Крісу відвідати її через два дні – буде її 28-й день народження і рівно сім років з дня останнього контакту. Інопланетяни обов’язково відвідають її у цей день. Вже по дорозі назад його оператор бачить в кущах якась істота, що не має нічого спільного з людиною.

Заради одного Нортон вирішує затриматися в цьому містечку і довести всім, що це просто черговий лохотрон від місцевих жителів. Фільм Зустріч (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фулвіо Сестіто
В ролях: Петер Стормаре, Мартін Сенсмейер, Джордан Хінсон, Райан Карнес, Ді Уоллес-Стоун, Дон Старк

загрузка...