загрузка...


Головний герой картини – прекрасний боєць змішаних єдиноборств. Багато років він вже тримає першість у своєму виді спорту. Не завжди ці бої закінчуються без всяких неприємностей. Він багато разів виявляється побитим, причому навіть дуже сильно, на рингу. Але боєць розуміє, що не буває боротьба за першість без травм і крові. Лише б ця кров не пролилася в іншому місці. В особистому житті не можна сказати, що все прекрасно у героя. Немає у нього дівчат, з ким він зміг би почати сімейне життя.

Але так як організм молодий і часто хоче любові, хлопець дуже часто проводить разові ночі з дівчатами. І таке життя входить вже в його звички. Одного разу саме така звичка змушує його подумати про своє життя і переосмислити його світогляд і погляди на життя. якось він знайомиться з молодою симпатичною дівчиною і вечір закінчується, як завжди в загальній ліжку. Ранок не обіцяючи один одному ніяких клятв і зобов’язань молоді розбігаються в різні сторони.

Проте через якийсь час він дізнається, що дівчина, з якою він провів ніч, вбита, і він є самим головним і єдиним підозрюваним. Фільм Жорстокий чоловік (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Меттью Берковіц
У ролях: Ентоні Бонавентура, Чейен Бьюкенен, Tyler Conklin, Брюс Девісон, Ісаак Де Банколу, Херб Дін, Стівен Данливи, Енні Гонзалез, Ifeyinwa, Халіла ДюБос

загрузка...