загрузка...

propavshaya-zhenschina-2016
Фільм корейської жінки-режисера Лі Він Хі «Жінка яка пропала» за своїм сюжетом нагадує детективний трилер. Ключові ролі у кінострічці зіграли корейські зірки Ом Джі Вон, Кон Хе Джин, Кім Хі-он, Пак Хе-джун. Головна героїня фільму Чжи-сон вирішила розлучитися з чоловіком. Вона має намір боротися за право стати єдиним опікуном своєї дівчинці. Все вийшло так, як вона і хотіла: суд схвалив її рішення. Дитина живе з матір’ю, але жінці доводиться дуже багато працювати, щоб утримувати свою сім’ю.

Тому Чжи-сон постійно пропадає на роботі, а доглядати за дівчинкою просто не вистачає часу. З цієї причини головна героїня наймає няню наглядати за її дочкою. Хан-ме — дівчина китайсько-корейського походження. На перший погляд вона здається звичайною, турботливою нянькою, яка любить дітей. Але одного разу, повернувшись з роботи додому, Чжи-сон виявила, що Хан-ме з її донькою пропали. Це було шоком для бідної жінки. © kinogo-z720.ru

Найстрашніший сон будь-якої матері втілюється в реальність. Перелякана жінка починає відчайдушні пошуки зниклих. Згодом вона дізнається нові неймовірні подробиці з життя няні Хан-ме. Фільм Жінка яка пропала (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Он-хи
Актори: Ом Джі-он, Кон Хе-джин, Кім Хі-он, Пак Хе-джун

загрузка...