загрузка...


Талановиті вчені-винахідники щодня роблять незвичайні відкриття, створюючи унікальні прилади, що володіють різними властивостями, призначеними для надання допомоги людині в повсякденному житті або професійної діяльності. Деяким вченим вдається створити щось значуще і корисне для суспільства, вони стають заможними і відомими в науковому світі. Невдах чекає повне забуття і животіння. Гордон геніальний служитель науки, проживає разом з дружиною. Весь час і інтелектуальний потенціал він присвячує роботі над незвичайним винаходом, яке при вдалому збігу обставин, має зробити прорив в області вивчення людської свідомості.

Після чергового випробування його чекає довгоочікуваний успіх, прилад працює ідеально, але геній не встигає насолодитися радісною подією. Гордон вмирає напередодні презентації власного винаходу, не зумівши дізнатися оцінку і реакцію кращих умів планети на незвичайний прилад. Причина його раптової смерті залишається нез’ясованою. Винайдений апарат призначений для запису людських спогадів з можливістю їх подальшого відтворення і перегляду широкою аудиторією. Завдяки цьому згодом вдасться дізнатися причину смерті винахідника, який встиг записати власні думки. Після раптової смерті коханого чоловіка його дружина впадає в стан пригніченості, яке погіршилося недавньої пропажею створеного чоловіком неперевершеного пристосування.

Скориставшись ситуацією, підступний зловмисник, представившись давнім другом померлого, вкрав дорогоцінний предмет. Згодом виявиться, що злодієм став приватний детектив, який бажає розкрити вбивство. Фільм Згадати заново (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марк Паланскі
В ролях: Пітер Дінклейдж, Метт Елліс, Джордана Ларги, Мартін Донован, Евелін Кину, Генрі Йен Кьюсік, Антон Єльчин, Джулія Ормонд, Грэйсин Шиней, Колін Лоуренс

загрузка...