загрузка...


Сюжет фільму крутиться навколо групи американських підлітків, які викладають в мережу свої відео. Хлопці та дівчата з привілейованих сімей, займаються тим, що у вільний час ведуть відеотрансляції. Щоб не тільки знімати відео для розваги, а й заробляти на них, вони вирішують знімати свої гучні вечірки з відчайдушними розвагами. Трансляції приносять їм непоганий дохід, кількість передплатників зростає з кожним днем. Їх вільний спосіб життя з наркотиками, секс — надмірностями і іншими розвагами і привертає увагу безлічі глядачів.

Один з передплатників буквально стежить за кожним новим відео підлітків, але ті не надають цьому особливої ​​уваги, ніж роблять фатальну помилку. Підліткам навіть в голову не могло прийти, які наслідки будуть від виставлених на показ вечірок. Відео викликають в одному фанатика бурхливу реакцію, він не готовий мириться з гріховними розвагами. Будучи релігійним праведником, він намірився розібратися з хлопцями, які пропагують «неправильну» життя.

Вважаючи, що, позбувшись від компанії хлопців, що знімають настільки неналежні відео, він відчистить інтернет від поганих, він приступає до їх пошуку. Фільм Захоплені (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Хомокай
В ролях: Ліззі Гордон, Габріель Романеллі, Меган Меделлін, Чарлі Йен, Коуді Бруно, Івен Слоун Вайнштейн, Коуді Рені Камерон, Сем Кейн, Дірдрі Гаффні

загрузка...