загрузка...

film-otryad-samoubiyc-2016
Фільм «Загін самогубців» нове багатообіцяюче і очікуване творіння режисера Девіда Ейра. Новинка, створена за мотивами відомих коміксів DC Comics. Кінострічка має не зовсім типовий сюжет, який звикли бачити сучасні глядачі. Тим самим вона і привертає такий сильний інтерес публіки. Звичайною боротьби добрих хлопців зі злими в цьому фільмі не буде. Головними персонажами є головні кримінальні елементи, які одного разу були спіймані владою і посаджені за грати.

І якби не ситуація яка склалася в країні вони б напевно провели за гратами решту своїх днів. Але вони отримують другий шанс, виправити свої помилки і заслужити свободу. Справа в тому, що всім відомий найлютіший ворог усіх добряків, на ім’я Джокер в черговий раз вийшов на стежку війни і зупинити його в цей раз не так просто. Тому урядовими спецслужбами, з числа тих самих поганих хлопців, був створений спеціальний таємний загін, під назвою «Загін самогубців».

Вони і повинні протистояти Джокеру і покласти край його витівок. Самі учасники щойно сформованого загону спочатку не до кінця усвідомлюють ступінь тих небезпек, з якими їм доведеться зіткнутися. Дивіться онлайн фільм «Загін самогубців» в хорошій якості HD 720 і дізнайтеся, хто ж залишиться в живих до самого кінця.

Режисер: Девід Ейер
Актори: Вілл Сміт, Джаред Лето, Марго Роббі, Юель Кіннаман, Джай Кортні, Кара Делевінь, Скотт Іствуд, Реймонд Олубовейл, Адевале Акіннуоє-Аґбадже, Віола Девіс

загрузка...