загрузка...


Сюжет американського трилера присвячений історії, що сталася з молодою американкою, в чиєму житті несподівано настав дуже непростий період. Будучи студенткою вузу, розташованого в Південно-Східній Азії, героїня зазнає ряд труднощів. Крім того, що батьки навідріз відмовляються спілкуватися з рідною донькою, так в чужій країні місцеві не дають їй спуску. Кожен день замість підтримки, дівчина стикається лише з глузуванням, докорами і постійними шпилькою. Одного разу, не витримавши всього цього напору, дівчина вирішила дати відсіч, не подумавши при цьому про наслідки.

Коли про інцидент стає відомо керівництву університету, її з ганьбою відправляють в виправну школу, щоб там вона нібито зрозуміла, як потрібно поводитися на території установи. Яке її здивування, коли, прибувши на місце, вона з жахом розуміє, що це не школа, а як там не є, справжня в’язниця. В одному лише місці зосереджено все зло, що лише знайоме людству: корупція, насильницькі зв’язку і навіть бої без правил.

Опинившись за гратами, їй більше нічого не залишається як взяти всю свою силу волі в кулак і почати боротися за виживання. Чи витримає тендітне створіння весь те пекло, що підготувала для нього доля? Фільм За ґратами (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джаред Кон
В ролях: Kelly McCart, Катріна Грей, Джаред Кон, Kat Ingkarat Jaraswongkosol, Anastasia Maslova, Panipak Jaemmangkang, Suebpong Kulsathaporndhai, Matt Milotich, Christiana Chaiwanna, Chaleeya Kaawjinda

загрузка...