загрузка...


Щасливої ​​жінці досить непросто зіпсувати настрій на річницю весілля. Але, якщо докласти певних уяву, то зробити це цілком можливо. Мабуть саме подібною метою задався чоловік Соні, коли прямо напередодні десятиліття їхнього спільного життя проколовся у власній невірності. Заперечувати це було безглуздо, так що довелося викласти все як на духу. Виявилося, що вже досить тривалий час він спить з неповнолітньою красунею. І без того непросту ситуацію значно погіршує одна обставина. Дівчина завагітніла від чоловіка і тепер абсолютно не уявляє, як їй вчинити надалі.

Зневірившись, вона відправляється прямо додому до обрюхатіл її коханця, щоб попросити підтримки, але виявляє там тільки розлючену дружину. Оскаженіла дама готова була особисто розправитися з розлучницею, але побачивши непідробний жах і співчуття в переляканих очах дитини охолола. Вона вирішила допомогти нещасній дівчинці розібратися в тому, що відбувається, навіть не підозрюючи що вплутується в небезпечне протистояння з її важким минулим.

Яке невідступно слідує по п’ятах і в найближчі дні обрушиться на вагітну дівчину і кожного, хто виявиться поблизу. Фільм Вагітна у сімнадцять (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режиссер: Кертис Кроуфорд
В ролях: Джози Биссет, Зои Де Гранд Мезон, Роурк Критчлоу, Кристофер Роган, Корина Бизим, Джейк Мэнли, Алекса Дивайн, Конрад Пла, Тришиа Браун, Мэттью Стефиук

загрузка...