загрузка...


Перемігши множинні натовпу монстрів, Глейдера з трилера «Той, що біжить лабіринтом 3: Ліки від смерті» 2018 вибралися з Лабіринту. Але в жаровню вони зустрічають керівників таємної організації. Тереза, Томас та інші дізналися, що почалася друга фаза. Але все вийшло з під контролю. Людство на межі глобальної катастрофи. А вони в свою чергу обіцяють розповісти головним героям правду про Лабіринті і про істинні причини їх проекту. Однак хлопці не вірять їм і намагаються вибратися. Бути іграшкою браві хлопці не мають наміру.

З них вистачить всіх цих жахливих пригод. Томас піднімає повстання, завдяки якому всі вони виявилися на волі. Навколо себе вони побачили гнітючу картину. Розпечені піски, повна розруха. Невже це жалюгідне видовище і є справжній світ. Шоковані герої не знали, що їм робити далі. По землі бродять інфіковані люди. Вірус, яким вони заражені, вбиває в них все людське. Вони буйні і не щадять нікого. Хлопцям зразу кинулася в очі ця неймовірна жорстокість, яку проявляли люди. Але як з цим боротися? Тепер Глейдера зрозуміли, що П.О.Р.О.К. їх зовсім не обманював. Земля дійсно на межі зникнення. Єдине місце, яке залишилося не зворушеним, був місто Денвер.

Він один уцілів після страшних подій. Саме туди попрямували приятелі, щоб знайти вихід із ситуації, що важкій ситуації. Чи зможуть вони до кінця пройти всі випробування? Чи будуть врятовані люди або кінець цивілізації вже близько, і він неминучий? Фільм Той, що біжить лабіринтом 3: Ліки від смерті (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Уес Болл
В ролях: Ділан О’Брайен, Кетрін МакНамара, Кая Скоделаріо, Наталі Еммануель, Томас Сенгстер, Джанкарло Еспозі

загрузка...