загрузка...


Термінатор Генезис — це наступний, тобто другий по порядку фільм тепер уже нової трилогії «Термінатор». Творці трилогії постаралися з самого початку втілити повернення до прабатькам фільму, тобто на екранах дії знову розгортаються в до болю знайомому Лос-Анжделесе. Потужна боротьба зі шкідливою комп’ютерною програмою, яка розпочалася в фільмі буде продовжена. Перед кіноманами постає дивним те факт, як цією програмою вдалося вціліти.

Ніхто не знав, про те, що після потужного вибуху лабораторії в ув’язненні першої частини початкового фільму це стало здійсненним. Темрява знову вирвалося на волю і кому, як не андроиду цього потрібно грунтовно протистояти. В цьому і ховається першорядна мета героя Арнольда Шварценеггера. Рішучість Кайл Різ, неупередженість Сари Коннор постануть перед поглядом кіноманів в новому незвичному світлі. Ці герої поміняються місцями. Фільм Термінатор 6 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тим і стає оригінальніше сюжет картини. Подорож в часі просторі характерно для нової трилогії, включаючи і для Термінатор 6. Але тепер фільм відрізняється неймовірними спецефектами, дивує своїми масштабами. Застосування новітніх технологій помітно відбилося на сприйнятті кінострічки в цілому.

Режисер: Алан Тейлор
У ролях: Джейсон Кларк, Емілія Кларк, Джай Кортні, Дж.К. Сіммонс, Дайо Окенійі, Метт Сміт, Кортні Б. Венс, Лі Бен Хон, Майкл Гледіс

загрузка...