загрузка...


«Темний світ» 2017 роки онлайн ще ніколи не був такий близький, як в цьому яскравому часом шок, часом — страх і здивування — фільмі. Треба мати сильні нерви, щоб погодитися дивитися це. Тому як в основу картини покладена класика жанру, який тісно пов’язаний з якісними фільмами жахів. Тут застосовані кращі канони створення ультра лякає фільму. І тільки ті, хто вже давно «підсаджений» на такі трешові картини, що викликають почуття страху, можуть зважитися дивитися історію про темному світі. Іншим складно рекомендувати дивитися фільм, але якщо ви покличете парочку друзів для перегляду, споглядати все це буде легше. Ну як, ризикнете на такий експеримент над своїми нервами? Зважилися?

Ми вам все покажемо безкоштовно… Фільм «Темний світ» розповідає про відчайдушних студентів, які, як правило, не слухають нікого. Так і сталося на цей раз. Вони затівають щось, що їх може привести до найстрашнішим і найнебезпечнішим наслідків. А винуватицею стає конкретна дівчина з цієї божевільної студкомпашкі. Дівча натикається на кладовищенському цвинтарі на одну знахідку, яку зовсім не варто було б чіпати, краще просто було пройти повз і забути. Але немає, дівчина вирішується на те, щоб зрозуміти сутність походження цього. І дуже даремно. З Темного світу починають приходити перші звісточки, які вже зараз дають зрозуміти, що тепер потойбічне буде активно проникати в реальний простір і загрожувати всім, хто живе і нині живим. Сили темні розбуджені і розтривожені, їх спокій порушений, від спокою не залишилося нічого, крім диму. Ну що ж, тоді представники цього чорного співтовариства будуть мститися тим, хто зруйнував їх колишнє існування, а заодно приберуть до рук і весь інший світ. Що ж вийде в результаті?

Чи вийде у команди студентів протистояти тим, хто сильніший їх в рази? Ні, але потрібно врахувати, що дівчина, з дій якої все і почалося, відчуває, як в ній зароджується особлива сила. І тепер вона стане головною в цій боротьбі за мир і життя. Фільм Темний світ 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фенар Ахмад
В ролях: Роланд Мюллер, Hamza Al-Jabouri, Brian Siva, Якоб Ульрік Ломанн, Стайн Фішер Крістенсен, Дар Салім, Ali Sivandi, Дульфі Аль-Джабурі, B. Branco, Anis Alobaidi

загрузка...