загрузка...

temnyy-rycar
Ніхто з жителів Готема не здогадується, що успішний молодий мільярдер Брюс Уейн вже давно втомився від своєї таємної життя і ролі вічного рятівника і хранителя міста. Роль Бетмена настільки набридла йому, що він починає шукати собі заміну, розуміючи, що просто так кинути Готем напризволяще він не зможе. Брюс мріє про життя звичайної людини, в якій не буде місця постійним нічним погоням і перестрілок. Дізнавшись про діяльність нинішнього окружного прокурора, яким не так давно став Харві Дент, Брюс починає сподіватися, що знайшов кандидата для своєї заміни.

Багато в місті вже встигли прозвати прокурора Дента Білим лицарем за те, що він намагається захищати місто, позбавляючись від злочинців законними методами, а не діючи силою, як Бетмен. Але несподівано Брюсу доводиться знову забути про відхід на спокій, оскільки в Готем з’явилося нова дійова особа. Людина, чиє обличчя спотворене шрамами і постійно приховано під клоунским гримом, називає себе Джокером. Він скоює злочин за злочином, і всі вони відрізняються зухвалим і добре продуманим планом, а так само величезною кількістю жертв. Фільм Темний Лицар 2008 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Джокер грабує банки, що належать мафії, позбавляється від власних подільників, а потім і від усіх ватажків кримінального світу Готема. Однак його головна мета невідома ні поліції, ні прокурору Дент, ні Бетмену. А тим часом в місті стає все небезпечніше, оскільки Джокер ще тільки почав свою дивну смертельну гру.

Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Крістіан Бейл, Хіт Леджер, Аарон Екхарт, Меггі Джилленхол, Гарі Олдман, Майкл Кейн, Морган Фріман, Чин Хань, Нестор Карбонелл, Ерік Робертс

загрузка...