загрузка...


Запізніла і дуже низька оплата праці змусила всіх робочих великої фабрики згуртується для організації мітингу проти діючих принципів керівництва. Акцію протесту підтримали всі робітники, втомлені жити в борг до того моменту, поки їм виплатять чесно зароблені гроші. Серед найбільш затятих бунтарів був шанований на роботі чоловік Рэйфорд Боем, до чиєї думки прислухалися багато. Звичайна страйк була спрямована тільки на більш швидку виплату боргу працівникам і невелике збільшення оплати праці за дуже важку роботу.

Повністю контрольована ситуація переросла в щось більше, розлючений натовп не могла зупинитися. Закінчилося все тим, що хтось влаштував підпал. Фабрика зазнала великої шкоди, а винуватцем чомусь визнали Рэйфорда, як людини, що розпочав мітинг. Справу передали поліції, головного героя оголосили в розшук. Крім цього, чоловіка шукають впливові люди і його рідний син.

Для хлопця знаходиться у званні сина відомого злочинця дуже важко. Він хоче у всьому розібратися і дізнатися правду, хто ж насправді влаштував пожежу. Фільм Те, що ми бачили (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Трей Манчестер
У ролях: Ренді Райан, Джарретт Майєр, Шайні Салиерс Стайлз, Ной Маккарті-Забій, Джон Д. Карвер, Джордан Ходжес, Роджер Вів, Ерін Рафтери, Емма Томпсон, Брюс Спилбауэр

загрузка...