загрузка...


Важке життя секретного агента, постійно на сторожі, в бойовому режимі. Уже не звертаєш уваги на навколишню красу, а прораховувати варіанти нападів і диверсій, в кожному зустрічному підозрюєш недруга. Еліс працівник ЦРУ, блискуче справляється з поставленими завданнями. Одного разу її викликають для допиту підозрюваного, вибивши з нього інформацію, в присутності інших співробітників, вона переривається для телефонної розмови.

Їй дзвонить начальство з повторним наказом, вона розуміє що їх кантору підставили, а чекають в кімнаті люди вороги, впізнавані приховувані дані. Її намагаються вбити, але рівень підготовки дуже високий. Вона знешкоджує нападників і тікає. Її мета запобігти теракту, що загрожує Лондону. Зіткнутися належить не просто зі злочинцями, які користуються вибуховими пристроями, а з тими хто заволодів біологічною зброєю. Новий вірус вбиває і поширюється, дуже швидко. Одна проти підготовлених бандитів, прагнути зупинити катастрофу, що насувається. Не можна розраховувати на кого-небудь, будь-хто може опинитися зрадником.

Жорстока гра, де вона повинна здобути беззастережну перемогу. Чи вистачить у неї сил і витримки, дійти до кінця і знайти шпигуна, серед свого оточення. Фільм Таємний агент (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Аптед
В ролях: Тоні Коллетт, Нумі Рапас, Брайан Каспе, Акшай Кумар, Майкл Дуглас, Джон Малкович, Орландо Блум, Еделайо Едедайо, Тосін Коул, Аймен Хамдуші

загрузка...