загрузка...


У центрі історії, стоїть молода дівчина Дженніфер Джонс, що переживає один з найбільш хвилюючих моментів свого життя. Вона вагітна і на щастя, дитина від коханого чоловіка, з яким вона веде щасливе сімейне життя. Здавалося б, для сімейної пари, це найкращий час, але на жаль, йому не судилося триватиме надто довго. Після декількох тижнів вагітності, у Дженніфер відбувається викидень. Звичайно ж, це великий удар по станом пари, але життя їх триває і відносини до цих пір радують своєю фортецею і довірою.

Ось тільки і тут на їхньому шляху, трапляються не найкращі моменти. Раз у раз Дженніфер ловить свого чоловіка на незначній і безглуздою брехні. В голові її, проявляються сумніви і дивні підозри, адже вся щирість чоловіка, ніколи не викликала сумнівів. Разом з цим і брехня його, несе безглуздий характер, позбавлена ​​будь-якої вигоди. Одного разу чоловік героїні потрапить в аварію, через що виявиться в глибокій комі. Знову на шляху дівчини, виникає серйозна проблема, з якою в цей раз їй доведеться боротися одній.

Але саме ця ситуація і почала відкривати очі героїні на правду, що виявилася не такою приємною. Чоловік її, зовсім не той, за кого він себе видавав весь цей час. Фільм Сплячий агент (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філіп Ганьон
У ролях: Кара Кіллмер, Бретт Донахью, Мілен Робік, Раїса Кондраков, Джо Кобден, Марк Камачо, Барбара Гордон, Деніел Кину, Ніл Кроетч, Ліза Бронвін Мур

загрузка...