загрузка...


В тактичному тренувальному комплексі Західного Тихоокеанського регіону аврал. За відомостями інформаторів в заданий квадрат надійшов контейнер з контрабандою. У штабі прийняли рішення негайно конфіскувати заборонений товар. Для силової операції готують групу штурмовиків. На базі Ел докладно інструктує еліту спецназу, щоб уникнути проколів. На збори колективу йде кілька годин. Гарднер в день Незалежності також отримує наказ висунутися в район. У професіоналізмі бійців національної гвардії ніхто не сумнівається. Загону потрібно оточити периметр, затримавши осіб, які перебувають всередині.

Стандартна місія складнощів не викликає. У плані, окресленому на папері, ситуація виглядає чудово. Суб’єктивні чинники забули врахувати, коли залишали програму дій. Досвідчені злочинці з колосальним досвідом не бажають розлучатися з особистим майном добровільно. Найманці вміло захищаються. Федеральним службовцям доведеться проявити всі вміння і вправність, щоб досягти поставленої мети без зайвого кровопролиття. На території річкового причалу розташовується промислова зона. Авангард безперешкодно проник всередину ангара, де захований вантаж. У просторому приміщенні зачаїлася реальна загроза, яка може знищити небажаних гостей.

Підрозділ просувається злагоджено і непомітно, намагаючись намацати слабке місце в редутах противника. У тіньових ділків кваліфікований начальник охорони, який зумів підготувати сюрприз. Фільм Спецназ: В облозі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тоні Гігліо
В ролях: Сем Джагер, Адрієн Паліки, Майкл Джей Уайт, Кіра Загорски, Тай Олссон, Олівія Ченг, Заф Пару, Монік Гэндертон, Паскаль Хаттон, Меттью Мэрсден

загрузка...