загрузка...


Завжди Джулія здавалася не зовсім звичайною дівчиною. Навіть намагаючись вести нічим непримітний життєвий уклад, протагоніста з завидною регулярністю буквально притягувала до себе різноманітні проблеми. Через деякий час героїня вирішує кардинально змінити своє життя, почавши її абсолютно нову главу. Для цього, в компанії свого коханого, Джулія перебирається жити на простори Лос-Анджелеса. У цьому місті життя видається просто фантастичною і кожна людина може тут втілити всі свої заповітні мрії.

На жаль, незабаром після переїзду в «Місто Ангелів» в новій квартирі парочки починають траплятися якісь неймовірні події. Намагаючись пізнати природу того, що відбувається, герої починають шукати розумне пояснення дивних подій, але всі старання виявляються марними. Через деякий час Джулія приходить до висновку про те, що проблема криється в ній.

Справа в тому, що дівчину всюди переслідують демони, які будують різні підступи і прагнуть звести нещасну з розуму. Фільм Смертоносні галюцинації (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Надін Сума
У ролях: Хейлі Дафф, Майк Файоль, Тері Поло, Луїс Менділор, Меліса Марс, Майкл Рене Уолтон, Стівен Браун, Хосе Росете, Cheryl Anderson, С. Перрі

загрузка...