загрузка...


Дії фантастичного бойовика, який носить назву «Скайлайн» розгортаються на території Лос-Анджелеса. В одному будинку розважається компанія молодих людей, захоплюються спиртними напоями і розважаються, як можуть. В цей же момент з дивного нічного неба на землю спускаються загадкові синенькі вогні. Заснувши після бурхливої ​​тусовки, вони прокидаються рано вранці від того, що в їх вікно яскраво світить світло. Рей вирішує виглянути у вікно і невідомі сили витягають його на вулицю.

Інші хлопці ховаються всередині будиночка, закривають всі існуючі вікна і побоюються за свої життя. Вони не можуть зрозуміти, що трапилося, а можливість викликати допомогу відсутня. Все що знаходяться поблизу електричні прилади і телефони не працюють. Незабаром їх терпінню приходить кінець. Террі і Джеррод залишають в безпечному місці своїх подружок, і відправляються на дах. Забравшись вище вони спостерігають страшну картину: все люди, які ходять по міських вулицях піднімаються в небо і зникають. Все повітряний простір покрито космічними кораблями, які викрадають мирних громадян.

По поверненню до дівчат, вони придумують план. Сівши в два автомобіля, вони збираються покинути цю місцевість. Але варто їм тільки рушити, як вони піддаються нападу величезних незнаних монстрів. Фільм Скайлайн (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Колін Штраус, Грег Штраус
В ролях: Ерік Бальфур, Скотті Томпсон, Девід Зайас, Бріттані Деніел, Дональд Фейсон, Крістал Рід, Ніл Хопкінс, Робін Геммел, Таня Ньюболд, Дж. Пол Бомер

загрузка...