загрузка...


У самому серці оповідання виявляється молода безробітна дівчина по імені Ейпріл Уотсон. Сюжет «Сітківка» 2017 зав’язаний навколо наукового експерименту з дослідження нового препарату. Вчені розробили таблетки від тривоги. Пройшли експерименти в лабораторії. Настав час клінічних випробувань. Кожному учаснику організатори проекту готові заплатити дві з половиною тисячі доларів за тиждень використання препарату. Очікується, що таблетки не мають ніяких протипоказань крім звичайної безсоння.

Чи Так це насправді ще належить з’ясувати у ході наукового експерименту. Багато бажаючі просто женуться за чималими гонорарами і не замислюються про своє здоров’я, адже ліки може бути небезпечним. Ейпріл Уотсон, нетрудоустроенная молода дівчина, дає згоду взяти участь у науковому дослідженні таблеток від неспокою.

Будь-якому учаснику за тиждень проекту сплачується 2500$. Побічний результат таблеток — ефект звичайного снодійного. Фільм Сітківка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карлос Феррер
У ролях: Ліндсей Горансон, Гері Суонсон, Рон Хакстон, Йен Темпл, Джошуа Дженкс, Джаред Слайд Голдман, Джеймі Федорко, Ів Клод, Крістін Гонсалес

загрузка...