загрузка...

soyuzniki-film-2016
Віроломний і неспокійний 1942 рік. Кульмінація найжахливішої трагедії всього людства — Друга світова війна. Одна країна воює з іншою, усюди трагедії, вбивства і кров… Головний герой картини «Союзники» — американський контррозвідник Макс Ватан — направляється в Африку, до Касабланки, для виконання поставленого перед ним завдання. Йому дається таємне завдання знищити одного німецького офіцера. Тут, в німецькій армії, він знайомиться з французькою шпигункою Маріанною Босежур. Маріанна — учасниця французького опору.

Скоро, поспілкувавшись один з одним, їм стає зрозумілим, що завдання у них одне на двох. І тоді, щоб вдало виконати поставлене перед собою завдання, вони до кінця операції зображують сімейну пару. Після благополучного завершення операції Маріанна і Макс виїжджають до Лондона. Максу потрібно повернутися в Сполучені Штати, він з честю виконав дане завдання. І вони розлучаються, хоча так звикли один до одного за цей нелегкий час. Але доля знову їх зводить разом. І це залишається непоміченим. Незважаючи на те, що скрізь йде війна, в бомбардуванні руйнуються міста і вмирають люди, але в серцях цих молодих людей з’являються почуття, і вони вирішують одружитися. Через деякий час у них народжується прекрасна дочка. Справжня сімейна пара щаслива. Але дуже скоро щастя Макса приходить кінець. Випадково розвідник контррозвідки дізнається, що його дружина веде подвійне життя. © kinogo-z720.ru

Вона була і є німецьким агентом і працює на фашистів, коли як, її чоловік, Макс Ватан займався ліквідацією тих самих нацистів. Значить, всі плани, які повинен втілити в життя розвідник, відомі його дружині і, природно, відомі і ворогам. Скоро Ватан береться за розслідування власної дружини і отримує від керівництва нове завдання тепер уже ліквідувати свою дружину, матір його доньки. Фільм Шпигуни-союзники (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Ліззі Каплан, Маріон Котійяр, Деніел Беттс, Бред Пітт, Меріон Бейлі, Саймон МакБерні, Джаред Харріс

загрузка...