загрузка...


Запрограмовані відчувати, навчені вбивати — поки кращі вчені планети трудяться в поті чола, створюючи геніальні твори робототехніки, підступні злочинці планують, як використовувати суперсучасні технології в своїх злодійських планах. До 2024-му роботи в формі гуманоїдів стали поширеним явищем в розвинених країнах, що дозволило місцевим мафіозним угрупованням і повністю поміняти підхід до вибору професіоналів в справі ліквідації конкурентів, свідків та інших неугодних осіб.

Навіщо довіряти делікатне питання живій людині, здатному в ключовий момент пощадити жертву, зрадити клієнта або бути перекупленим більш вигідною пропозицією, якщо існує можливість використовувати для смертоубійственних цілей автоматизованого Хітман? Зрозуміло, біомеханічні кілери не сходять з конвеєра — власного ручного вбивцю потрібно виростити. Тобто підшукати мізкуваті програміста і покопатися в налаштуваннях кіборга, щоб в результаті отримати відмінний результат у вигляді вбивчого кіборга, якому не знайомі почуття жалості і милосердя. Фільм Розум і машина 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цей людиноподібний механізм буде нескінченно вбивати на радість злочинному господареві, який отримав в розпорядження ідеальна зброя ліквідації. Ще не знайдеться інший геній програмування, здатний змінити внутрішні налаштування вбивці з людським обличчям і серцем робота.

Режисер: Брок Хамфрі
В ролях: Аріана Гуерра, Орайн Ланда, Sal Rastegar, Боббі Ернандес, Крістофер Алваренга, Грант Хоубейкер, Дестіні Болдуін, Тіган Джей Бойд, Ліза Уілкі, Джейк МакДермотт

загрузка...