загрузка...

film-razlom-san-andreas-2015
Кінокартина «Розлом Сан-Андреас » відноситься до циклу фільми катастрофи і відмінно підійде для перегляду любителям даного жанру. Головну роль у фільмі грає Дуейн Джонсон, який вже остаточно перекваліфікувався із зірки реслінгу в кіноактора. І можна сказати, що у нього все виходить дуже навіть пристойно. Дуейн грає чоловіка на ім’я Рей, який працює пілотом вертольота в команді рятувальників.

За багато років роботи на цій посаді Рей побачив багато чого і пережив масу різних небезпечних ситуацій. Це людина готовий ризикуючи власним життям, не замислюючись прийти на допомогу нужденним. Однак, те що трапиться незабаром повалить в дикий шок навіть його, тому що тепер у небезпеці опиниться не тільки він, а й всі його близькі люди. Матушка природа обрушує на Каліфорнію сильний землетрус, внаслідок якого в землі утворюється розлом неймовірного розміру, а велика вода, яка прийшла у вигляді величезних хвиль, забирає життя тисяч людей.

Вулиці міста перетворюються на величезну пастку, в якій, за власне життя, борються в паніці налякані до напівсмерті люди, серед яких також знаходиться і дочка Рея. Дивитися онлайн фільм Розлом Сан-Андреас 2015 безкоштовно в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Пейтон
Актори: Двейн Джонсон, Карла Ґуджино, Олександра Даддаріо, Йоан Гріффіт, Арчі Панджабі, Пол Джаматті, Арт Паркінсон, Вілл Юн Лі, Кайлі Міноуг, Колтон Хейнс

загрузка...