загрузка...


У центрі подій виявляються п’ять відважних бійців американської армії. Ці бійці є кращими у своїй справі. Хлопці пройшли спеціальне навчання, відрізняються сміливістю і вольовим характером. Вони здатні швидко знайти вихід з будь-якої, навіть найскладнішої, ситуації. Ренегати (2017) — історія про сміливість і доблесті, яким немає рівних. Ці люди готові заради успішного виконання завдання ризикнути власним життям. Так як свідомо вибрали для себе цей шлях.

Одного разу до їх командира доходить інформація, що поблизу Сараєво знаходиться озеро, про яке місцеві розповідають багато цікавих легенд. Як свідчать перекази, в період Другої світової війни в цьому озері було затоплено багато золота. Яке до сих пір ніхто не знайшов. Німці в цьому озері сховали золото під час відступу. Після закінчення військових дій багато хто намагався відшукати золото заховане німцями, але безрезультатно.

І тепер уряд вирішив поповнити казну цими скарбами і вирішило довірити справу професіоналам. Вибір припав на п’ятьох відважних спецназівців. Фільм Ренегати (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Куейл
У ролях: Сільвія Хукс, Юен Бремнер, Дж.К. Сіммонс, Салліван Степлтон, Димитрій Леонідас, Чарлі Бьюлі, Діармед Мёрта, Клеменс Шик, Джошуа Генрі, Славко Собінов

загрузка...